Hakkımızda

  • hakkimizda

Tarihçe


SEZA TEKNİK CİHAZLAR İTH. LTD. ŞTİ. mimarlık, harita ve inşaat sektörlerinde kullanılmakta olan cihaz ve ekipmanların ithalatını yapmak ve teknik servis ihtiyacını karşılamak amacı ile 1985 yılında kurulmuştur. şirketimiz kurulduğu günden bu yana müşterilerine satış ve satış sonrası hizmetlerde destek vermektedir.

Sektördeki gelişmelere paralel olarak şirketimiz 2004 yılında RIEGL firmasını da ürün yelpazesine katarak 3 boyutlu lazer tarayıcı sistemlerinde sektörde söz sahibi bir noktaya gelmiştir.

Kalite Politikamız


SEZA olarak kalite anlayışımız ve tecrübeli personelimiz ile sektörümüzdeki en iyi hizmeti verebilmek için müşterilerimiz talep ve isteklerinde en doğru çözümlere, en kısa sürede ulaşılması hedeflenmiştir.

Sektörümüzde en iyi hizmetin cihaz satışının yanı sıra kaliteli teknik servis hizmeti ile gerçekleştiğinin bilincinde olan firmamız satış sonrası hizmet ve teknik servis konularına özellikle önem vermektedir. SEZA olarak kalitemiz Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Satış ve Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi, TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi ve son olarak ISO 9001:2000 Hizmet Kalite Belgeleri ile resmi olarak da tescil edilmiştir.

 

 

Firmamızın temel hedef ve politikası 1985 yılından beri devam etmekte olan hizmet kalitemizi koruyarak müşteri memnuniyetini her gün biraz daha ileriye götürmektir.

SEZA TEKNİK CİHAZLAR LTD ŞTİ

KULELİ SOK. 81/11
G.O.P / ANKARA

  • info@seza.com.tr
  • 0312 446 26 56-57
  • 0312 446 26 58

Teklif İste